Sekrety depilacji laserowej

Depilacja laserowa to z pewnością jeden z najpopularniejszych zabiegów, na którą decydują się kobiety i coraz częściej również mężczyźni. Szczególnie gdy planujemy wakacje i chcemy cieszyć się zdrową skórą bez podrażnień. Na czym polega laserowa depilacja? Jakie są przeciwwskazania i koszty? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań, przedstawiamy w dalszej części artykułu.

Co to jest depilacja laserowa?

Najprościej tłumacząc, jest to zabieg, który po serii wizyt na stałe usuwa owłosienie w danej części ciała. Taki efekt możliwi jest przy użyciu odpowiedniego lasera, który za pomocą wiązki światła, wnika głęboko w skórę i niszczy cebulkę wraz z korzeniami.

Depilacja laserowa miejsc intymnych

Depilacja miejsc intymnych z pewnością należy do najczęściej wybieranych przez kobiety zabiegów. Golenie za pomocą maszynki i wosku, często powoduje podrażnienia i kłopotliwe krostki, które podczas wakacji oraz wizyt na basenie, powodują uczucie dyskomfortu. Jest to jedyny obszar ciała, które ze względów zdrowotnych nie powinni depilować mężczyźni – więcej w tym temacie tutaj – https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/depilacja-laserowa/.

Depilacja laserowa twarzy

Laserowa depilacja twarzy to częsty ratunek dla kobiet, które zmagają się z tak zwanym „wąsikiem”. Wystarczy kilka zabiegów, aby problem raz na zawsze zniknął.

Depilacja laserowa nóg

Bardzo często podczas tradycyjnej depilacji nóg, dochodzi do zapalenia mieszków włosowych, co powoduj uciążliwe swędzenie, krostki oraz zaczerwienienia. Włosy na nogach odrastają stosunkowo często, dlatego laserowa depilacja nóg pozwoli na całkowite pozbycie się uciążliwego owłosienia.

Depilacja laserowa pleców

W tym przypadku to zabieg, który najczęściej wybierają mężczyźni. Duże owłosienia na plecach to kłopot, który dotyka ponad połowę mężczyzn. Sama kwestia higieny podczas słonecznych dni może być naprawdę uciążliwa, dlatego warto pomyśleć o tym odpowiednio wcześniej.

Depilacje laserowa daje wiele możliwości, jednak warto pamiętać o tym, aby skorzystać z usług profesjonalistów, którzy korzystają ze sprawdzonych sprzętów. Depilacja laserowa okolic bikini, depilacja laserowa wąsika, epilacja laserowa pach, czy depilacja laserowa brody, to uniwersalne zabiegi, które z pewnością zapewnią maksymalny komfort zarówno kobietom i mężczyzną. Istnieje jeszcze szereg kwestii, które należy sprawdzić przed wizytą.

Depilacja laserowa cena

Ceny depilacji zależne są od salonu i części ciała, którą chcemy depilować. Np.: laserowa depilacja bikini to średnio koszt 100-150 zł za wizytę.

Depilacja laserowa ile zabiegów?

Wszystko zależy od rodzaju owłosienia. Czasami wystarczy 5-6 wizyt, aby cieszyć się gładką skórą.

Depilacja laserowa opinie

Z pewnością jest to jeden z najpopularniejszych zabiegów, który cieszy się pozytywnymi opinia przede wszystkim ze względu na to, że po serii wizyt, nie musimy ponawiać kuracji.Depilacja laserowa efekty

Efekty widoczne są już po pierwszej wizycie. Włosy stają się słabsze i jest ich znacznie mniej.

Depilacja laserowa przeciwwskazania

W przypadku każdego zabiegu istnieją pewne przeciwwskazania, o których należy pamiętać. Usuwanie owłosienia laserem to pewnego rodzaju ingerencja w nasze ciało, dlatego należy pamiętać o tym, że zabieg nie może być wykonywany np. u kobiet w ciąży, podczas stałego zażywania leków, gdy chorujemy na nowotwory oraz, gdy włosy są siwe.

Czy depilacja laserowa boli?

Wiele osób obawia się o ból podczas zabiegu, jednak jest to zupełnie niepotrzebne. Pacjentom towarzyszy jedynie lekkie uczucie dyskomfortu.

Depilacja laserowa jak się przygotować?

Na min. 3 miesiące przed zabiegiem należy przestać się opalać i korzystać z samoopalaczy. Ważne jest również to, aby nie golić włosów.

Depilacja laserowa bikini, czy usuwanie włosów laserem z jakiejkolwiek części ciała wymaga odpowiedniego przygotowania,  dlatego przed wizytą warto zapytać o szczegóły w salonie, w którym planujemy zabieg.


Umów się na bezpłatną konsultację:

CLINICA COSMETOLOGICA Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

86 − = 81