HIFU – Ultraformer III Zdobądź piękne ciało w prosty sposób!

W dobie dążenia do uzyskania idealnego ciała, wiele osób poddaje się bolesnym i inwazyjnym zabiegom, które pomogą im w zdobyciu wymarzonego wyglądu. Jest jednak prosty sposób na to, by oszczędzić sobie bólu i cieszyć się widocznymi efektami już po pierwszym zabiegu. Bez kłucia, cięcia, czy narażania skóry na podrażnienia. Jest to zabieg HIFU – Ultraformer III, wykorzystującą fale ultradźwiękowe, umożliwiający nie tylko lifting twarzy bez skalpela, ale również lifting ciała.

Czym jest zabieg HIFU – Ultraformer III i jakie daje efekty

Zabieg HIFU – Ultraformer III jest bezpiecznym i bezbolesnym zabiegiem, niewymagającym znieczulenia. Trwa 30 – 120 minut, a po wyjściu z gabinetu pacjent jest zdolny do pracy oraz może powrócić do codziennych zajęć.

Dużą jego zaletą jest fakt, że nie wymaga on wcześniejszego przygotowania ani specjalnej pielęgnacji skóry. Można go wykonywać przez cały rok – nawet latem.  Metoda HIFU  wykorzystywana przy tym zabiegu powoduje stymulację skóry do produkcji nowych włókien kolagenowych, dzięki czemu staje się ona jędrna i elastyczna.

Efekty widoczne są już po jednym zabiegu, jednak ostateczne rezultaty widoczne są po około 2-3 miesiącach od ostatniego zabiegu. Utrzymują się one przez około dwa lata.

Dowiedz się  więcej o zabiegu liftingującym HIFU na: https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/hifu/

Lifting twarzy.

Zabieg HIFU – wskazania

Wskazaniami do przeprowadzenia zabiegu HIFU są:

 • redukcja zmarszczek,
 • lifting ciała, twarzy oraz szyi,
 • drugi podbródek,
 • nadmiar skóry po nagłej utracie wagi,
 • wiotka skóra ciała,
 • zapobieganie utracie jędrności skóry.

Zabieg HIFU – przeciwwskazania

Zabieg HIFU ma niewiele przeciwwskazań, są to jedynie:

 • ciąża i karmienie piersią,
 • nowotwory,
 • opryszczka oraz inne infekcje wirusowe i bakteryjne w obszarze zabiegowym.

Metoda HIFU – co to właściwie jest?

Jest to metoda polegająca na zastosowaniu technologii High Intensity Focused Ultrasound, która na początku wykorzystywana była w terapii zmian nowotworowych. HIFU jest zogniskowaną falą ultradźwiękową działającą na trzy warstwy tkanek – skórę, lipidy i mięśnie.

Dzięki tej nowoczesnej technologii uzyskuje się obkurczenie tkanek, rozbicie i usunięcie komórek tłuszczowych, a poprzez pobudzenie produkcji włókien kolagenu, również wygładzenie, ujędrnienie i uelastycznienie skóry.

Ultraformer III daje możliwość regulacji głębokości wnikania fal, co pozwala na precyzyjne i dostosowane do indywidualnych potrzeb działanie.

Zabieg HIFU – Ultraformer III – lifting twarzy przed i po zabiegu

Zabieg HIFU nie wymaga przygotowania skóry, nawet w przypadku liftingu twarzy – przed i po wykonaniu nie wymaga ona specjalnej pielęgnacji. Bezpośrednio po wykonaniu zabiegu skóra może być zaczerwieniona, co powinno to ustąpić po kilku godzinach.

W nielicznych przypadkach pojawia się bolesność obszaru pozabiegowego, jednak objaw ten również ustępuje po kilku godzinach.

Skóra twarzy po liftingu.

Lifting twarzy bez skalpela jest możliwy

Wiele kobiet marzy o zabiegu liftingu twarzy, jednak wydaje im się on przerażający. Wizja zachowania wiecznej młodości jest kusząca, ale czy warto decydować się na pobyt w szpitalu, rezygnację z codziennych zadań, ból oraz rany, które muszą się zagoić po zabiegu? Dzięki innowacyjnej technologii HIFU, lifting można wykonać bez igieł i skalpela.

Zabieg HIFU – Ultraformer III umożliwia bezinwazyjny lifting twarzy. Zabieg ten można wykonywać w celu redukcji zmarszczek na czole, w okolicach oczu i na szyi, uniesienia brwi, ujędrnienia twarzy, poprawy kolorytu skóry, a nawet konturowaniu twarzy, czy redukcji drugiego podbródka.

Bezbolesny lifting ciała

Dzięki zastosowaniu zabiegu Ultraformer III wykonać można efektywny lifting ciała wykorzystujący technologię HIFU. Lifting ten pozwala na uzyskanie jędrnej, młodo wyglądającej i napiętej skóry  na dużych obszarach ciała: udach, łydkach, plecach, brzuchu (również boczki), klatce piersiowej i ramionach oraz na mniejszych jak pachy czy kostki.

Metoda HIFU zyskuje duże uznanie za spektakularne efekty już po jednej wizycie, brak potrzeby wcześniejszego przygotowania do zabiegu, czy specjalnej pielęgnacji w celu utrzymania imponujących efektów.

3 komentarze do “HIFU – Ultraformer III Zdobądź piękne ciało w prosty sposób!

 • 2 października, 2019 o 1:49 am
  Bezpośredni odnośnik

  Szukam właśnie informacji o tym zabiegu i w sumie strasznie mnie męczy to nie do końca można znaleźć informacje na czym w ogóle polega ten zabieg.. ;/ Może jest ktoś kto jest w stanie powiedzieć jak wygląda sytuacja z HIFU na zmarszczki na czole? :<

  Odpowiedz
  • 1 grudnia, 2019 o 11:41 pm
   Bezpośredni odnośnik

   na czole nigdy nie miałam, ale z tego co pamiętam (ok. 2 lata temu miałam zabieg jakoś, więc nie pamiętam aż tak bardzo szczegółów) to przykładali te urządzenie do ciała, nic nie bolało więc w sumie też mnie nie smarowali żadną maścią znieczulającą. po samym zabiegu lekko jest tylko czerwonawa skóra, ale mi szybko też przeszło. wiesz jak masz pytania i masz blisko to ja np. szłam na konsultację (bezpłatną ^^) własnie z hifu w gdyni w clinica cosmetologica (taki pomysł na doinformowanie się w tej sprawie ^^).

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 + 8 =