Odmłodzona skóra bez skalpela i igieł

Piękna skóra po nieinwazyjnym liftinguObecnie wiele salonów medycyny estetycznej kusi swoje klientki hasłami o skuteczności zabiegów ujędrniających już po zastosowaniu jednej sesji. Bardzo często są to tylko półprawdy, wykorzystujące niewiedzę i naiwność pacjentek. Nie dziwi zatem fakt, że kobiety bardzo podejrzliwie patrzą na tego typu doniesienia w internecie lub mediach. Mam dla Ciebie informacje, które być może zmienią twój pogląd na tego typu doniesienia, jedyne o co mogę Cię prosić, to abyś wytrwała do końca tekstu i zapoznała się z nim dokładnie.

Ultradźwięki są znane w medycynie już od wielu lat. Pomagają w fizjoterapii na osteofity kostne, niwelują ból oraz poprawiają szybkość gojenia się tkanek. Technologia HIFU (High Intensity Focused Ultrasound), czyli zogniskowana i zintensyfikowana fala ultradźwięków, stosowana była w leczeniu nowotworów, jednak obecnie przeżywa swój renesans w medycynie estetycznej. Udowodniono w badaniach, że tak skupione fale są w stanie wywołać minimalnej wielkości uszkodzenia w obrębie skóry, które pobudzają ją do wytwarzania dużej ilości włókien kolagenowych. Dzięki temu po okresie około 3 miesięcy, skóra staje się jędrna, elastyczna, poprawia się jej koloryt oraz ogólny stan. I tutaj chciałbym, abyś zwróciła uwagę, że tak naprawdę wystarczy jeden zabieg, aby pobudzić skórę do syntezy kolagenu. Cała reszta to naturalne procesy fizjologiczne, w niej zachodzące i przynoszące efekt po kilku miesiącach.

Zachęcam Cię do zgłębienia tego tematu i porównaniu osiąganych efektów, żebyś przekonała się na własne oczy, że czasem nie potrzeba całej serii zabiegów, aby osiągnąć dany cel. Czasem wystarczy lekko pomóc naszemu organizmowi i czekać cierpliwie na pierwsze rezultaty.

Więcej o temecie przeczytasz na https://www.papilot.pl/uroda/twarz-i-cialo/41494/zalety-technologii-hifu-i-urzadzenia-ultraformer-iii

Czy można wykonać lifting twarzy za pomocą ultradźwięków?

Bardzo dużym plusem ultradźwięków jest to, że są stosowane od lat i już niejedno badanie potwierdziło ich bezpieczeństwo. Dzięki temu możliwe jest stosowanie zabiegu Ultraformer III nawet na tak delikatną tkankę, jak skóra twarzy.

Do głównych efektów jakie zapewnia bezinwazyjny lifting twarzy, możemy zaliczyć:Lifting HIFU twarz

  • redukcję zmarszczek na czole, wokół oczy i na szyi
  • poprawę kolorytu skóry
  • konturowanie twarzy
  • uniesienie brwi
  • poprawę linii żuchwy
  • redukcję „podwójnego podbródka”
  • ujędrnienie skóry twarzy

 

Kolejnym atutem zabiegu Ultraformer III na twarzy jest to, że pacjentki w tym samym dniu mogą wrócić do normalnego życia. Nie ma potrzeby również wcześniejszego przygotowywania się do zabiegu. Jedynym objawem, który może utrzymywać się przez kilka godzin jest zaczerwienienie i niewielka bolesność tego miejsca. Nie ma jednak co ukrywać, że jest to niewielka cena w porównaniu do inwazyjnej i bolesnej interwencji chirurgicznej. Dlatego, też zabieg ten jest często określany jako lifting twarzy bez skalpela.

Czy Ultraformer III działa jak lifting ciała?

Zabieg Ultraformer III może być z powodzeniem stosowany praktycznie na każdą okolicę ciała. Należy nadmienić jednak, że jedna sesja może dotyczyć jedynie jednej partii ciała. Głowica urządzenia nakierowywana jest na określony obszar i to właśnie w nim zostaną pobudzone procesy regeneracyjne.miejsca wykonywania HIFU

Ultradźwięki świetnie sprawdzają się w ujędrnianiu wiotkiej skóry na rękach, pośladkach oraz udach. Szczególnie w przypadku powstawania fałdów skóry po zrzuceniu zbędnych kilogramów, zabieg Ultraformer III może pomóc w ich redukcji.

Jedyną różnicą w porównaniu do zabiegu na twarz jest głębokość przenikania fali ultradźwiękowej. Urządzenie ustawiane jest indywidualnie do okolicy oraz grubości skóry, tak aby efekt leczenia był jak najskuteczniejszy.

efekty HIFUefekty bezinwazyjnego liftingu

Artykuł powstał dzięki portalowi https://gabinethifu.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 + 2 =