Depilacja laserowa – skuteczna, bezpieczna, bezbolesna i trwała

Codzienne golenie maszynkami, depilacje depilatorami, depilacje woskiem i nic. Włoski nadal się pojawiają. Robią się coraz grubsze, sztywniejsze, coraz cięższe do usunięcia. Wiele osób mających problem z nadmiernym, szybko odrastającym, o ciemnym zabarwieniu owłosieniem poszukuje metody, która raz na zawsze je od tego uwolni.

Dla wielu ludzi jest to poważny problem. Czują się niekomfortowo, nieatrakcyjnie, spada ich poczucie wartości, obniża samoocena, psuje się nastrój. Jest to powszechny problem, nad którym można zapanować. Wystarczy skorzystać z porady w gabinecie medycyny estetycznej. Tam dowiemy się o najskuteczniejszej metodzie, która daje doskonałe i trwałe rezultaty. Metodą tą jest depilacja laserem w Sopocie – sprawdź więcej tutaj: https://www.trojmiasto.pl/Clinica-Cosmetologica-Sopot-o77389.html. Nie chodzi tu o zwykły rodzaj lasera, a innowacyjny technologicznie laser diodowy. Jest to laser Vectus. Stosuje się do na dowolną partię ciała. Jego zalety to:

 • skuteczność,
 • bezpieczeństwo,
 • bezbolesność,
 • doskonałe efekty zauważalne już po pierwszym przeprowadzonym zabiegu,
 • trwałe usunięcie nadmiernego owłosienia,
 • komfort podczas przeprowadzanego zabiegu.

Działanie tego lasera polega na użyciu specjalnej głowicy, która za pomocą światła niszczy komórki macierzyste w obrębie mieszków włosowych. Dzięki temu włoski nie mają prawa odrosnąć. W zależności od partii ciała jaką poddajemy depilacji, jej powierzchni wykorzystujemy mała lub dużą głowicę. Jest to metoda, która poprawia wygląd skóry, sprawia, że staje się gładka, zdrowa. Dzięki depilacji laserowej dbamy nie tylko o wygląd skóry, ale także o higienę i dobre samopoczucie. W miejscach na skórze, w których pojawiają się włoski gromadzą się bakterie i drobnoustroje, dlatego warto pozbyć się owłosienia ze względów higienicznych. Do najczęściej stosowanych depilacji zaliczają się:

 • depilacja laserowa twarzy – wykonywana za pomocą małej głowicy, może posłużyć do regulacji brwi, baczków,
 • depilacja laserowa wąsika – wykonywana jest za pomocą małej głowicy, korzystają z niej panie o ciemnym zaroście oraz panowie, którzy chcą uniknąć codziennego stania przed lustrem i golenia. Usuwanie wąsika laserem pozwala oszczędzić czas na stanie przed lustrem, golenie, zapewnia gładką skórę w trwały sposób.
 • depilacja laserowa pach – usuwana za pomocą małej głowicy, ta metoda sprawdza się przede wszystkim latem, gdy się pocimy, korzystając z depilacji zapobiegniemy nieprzyjemnemu zapachowi oraz gromadzeniu się bakterii i drobnoustrojów,
 • depilacja laserowa nóg – wykonywana jest dużą głowicą, zabiegowi przede wszystkim poddają się panie, zabieg może dotyczyć całych nóg lub tylko ich części,
 • depilacja laserowa pleców – ta metoda wykonywana jest za pomocą dużej głowicy, korzystają z niej przede wszystkim mężczyźni o bujnym zaroście na plecach,
 • depilacja laserowa okolic intymnych – wykonywana jest małą głowicą, zabieg przeprowadzany jest tylko i wyłącznie u kobiet, u mężczyzn ze względów zdrowotnych zabiegu się nie przeprowadza.

Depilacja laserowa skutki uboczne – w miejscu po przeprowadzonym zabiegu może pojawić się delikatne zaczerwienienie, po chwili jednak znika. Poza tym nie powoduje innych skutków ubocznych. Metoda ta jest bezpieczna.

Epilacja laserowa opinie – osoby, które poddały się tego rodzaju zabiegowi są bardzo zadowolone z końcowych efektów. Pierwsze efekty można już dostrzec po pierwszym zabiegu. Do pełnego efektu potrzebna jest seria zabiegów. Uzależnione jest to od powierzchni oraz rodzaju owłosienia, poddawanemu depilacji. Zabieg jest skuteczny, trwały, daje ogromne rezultaty.

Depilacja laserowa koszt – uzależniony jest od powierzchni poddawanej depilacji, od ilości zabiegów, czy będziemy płacić, za każdy zabieg osobno, czy skorzystamy z oferty pakietu. W pakiecie cena jest niższa. Warto zapoznać się z dokładną ofertą oraz cennikiem wraz z promocjami na stronie internetowej.

Depilacja laserowa a ciąża – w tym przypadku najlepiej skonsultować się z lekarzem ginekologiem, położnikiem lub osobą, która zajmuje się przeprowadzaniem tego rodzaju zabiegów. Warto dowiedzieć się czy nie niesie to za sobą ryzyka dla nienarodzonego dziecka. Czasem warto jest poczekać do momentu porodu dla zachowania bezpieczeństwa.

Depilacja laserowa jest skuteczną, bezpieczną, bezbolesną metodą na pozbycie się owłosienia. Jest to metoda trwała, dzięki której włoski nie będą odrastały. Cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami. Dzięki niej zadbamy o urodę, higienę osobistą oraz dobre samopoczucie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

44 + = 52