Laserowe zamykanie popękanych naczynek pomoże ci osiągnąć idealną cerę

Idealna cera bez popękanych naczynekChyba śmiało, można stwierdzić, że popękane naczynka to prawdziwa plaga dzisiejszych czasów! Wynika to zapewne z wielu czynników i często przysparza o sen z powiek. Niestety, gdy na naszej twarze, czy udach lub innej części ciała, pojawiają się, rozszerzone naczynka w żaden sposób, nie możemy tego zakamuflować. Co zrobić, gdy maści nie przynoszą żadnych efektów? Jak walczyć z nawracającymi pajączkami po kremach? Z pewnością te i wiele innych pytań, zadają sobie osoby, które zmagają się z problemami popękanych naczynek. Często jednym i skutecznym sposobem są zabiegi laserowe, które pozwalają pozbyć się pajączków raz na zawsze. Poniżej przygotowaliśmy opis poszczególnych zabiegów, aby nieco ułatwić Wam zadanie. 

Jakie rozwiązania sprawdzają się najlepiej?

Popękane naczynka na nosie, czy innych partiach ciała, można usunąć przy pomocy wielu specjalistycznych zabiegów, które umożliwiają zamykanie naczynek. Do najpopularniejszych należą:

  • VariLite 532 nm. oraz VariLite 940 nm.,
  • Quadrostar Pro Yellow,
  • laser Harmony XL
  • zabieg przy użyciu głowicy Hot-Cold.

Każdy z nich opisujemy krótko w dalszej części artykułu, ale jeśli jakaś osoba będzie bardziej zainteresowana tematem to polecamy co dzieje się w gdyńskim gabinecie zamykania naczynek i na ich stronie.

VariLite 532 nm / 940nm

Laserowe zamykanie naczynek to jeden z najpopularniejszych zabiegów w walce z pajączkami. Przy pomocy laserów diodowych  VariLite 532 nm. oraz 940nm moża obkurczyć  popękane naczynka na udach oraz wykonać zamykanie pajączków w innych drażliwych partiach ciała.  Efekty widoczne już po pierwszej wizycie.

Quadrostar Pro Yellow 

To z pewnością jeden z najnowszych sposobów na walkę z rozszerzonymi i pękającymi naczynkami. Laser bez problemu dociera do źródła problemu i  chroni skórę przed podrażnieniami. Zamykanie naczynek na twarzy chyba jeszcze nigdy nie było takie proste. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Laser Harmony XL

Laserowe usuwanie naczynek za pomocą Harmony XL to świetna opcja dla osób, które zmagają się z drobnymi zmianami naczyniowymi. Laser działa szybko i wystarczą 4 zabiegi, aby pozbyć się kłopotliwych zmian skórnych. Świetnie sprawdza się w przypadku skóry wrażliwej. Najczęściej wybierany, gdy chcemy usunąć np. pęknięte naczynko na twarzy.

Zabieg głowicą Hot-Cold

Usuwanie naczynek za pomocą głowicy Hot-Cold to z pewnością świetny pomysł na to, aby dodatkowo ujędrnić skórę. Pacjenci często zauważają efekty już po pierwszej wizycie. Ze względu na specjalną głowicę, która operuje ciepłem i zimnem, skóra dodatkowo staje się naprężona, dlatego warto w ten sposób usuwać  popękane naczynka na nogach.

Nic nie zastąpi specjalisty

Usuwanie pajączków na twarzy, usuwanie pajączków na nogach, czy udach będzie możliwe tylko w przypadku profesjonalnych sprzętów. Przed wybraniem odpowiedniego zabiegu, warto skonsultować się ze specjalistami, którzy z pewnością pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie. Gdy zawodzą kremy, tabletki, maści oraz inne tradycyjne sposoby, warto sięgnąć po laserowe możliwości, które zapewniają wyeliminowanie problemów już po 2 wizytach. Czasem ten rodzaj zabiegów jest o wiele tańszy, niż ciągłe zmienianie drogich kremów oraz maści. Pamiętając o tym, chcielibyśmy polecić jedna z naszych zaprzyjaźnionych klinik kosmetologicznych z Gdyni:

Clinica Cosmetologica Gdynia – Zamykanie Naczynek
ul. Powstania Styczniowego 22/2
Telefon: +48 791 600 607

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 72 = 79