Ile kosztuje depilacja laserowa twarzy?

Depilacja laserowa jest zabiegiem, któremu Polacy poddają się coraz częściej. Szczególnym powodzeniem cieszą się zabiegi laserowego usuwania owłosienia na twarzy, dzięki czemu zyskujemy na stałe piękny wygląd oraz oszczędność czasu, który musielibyśmy poświęcić na codzienną pielęgnację.

Ile tak naprawdę kosztuje depilacja laserowa twarzy i czy jest to zabieg dostępny dla każdego przeciętnego Kowalskiego?

W zależności od salonów kosmetycznych, depilacja laserowa twarzy będzie kosztowała bardzo różnie. Za depilację wąsika zapłacimy już od 100 do 150 zł, za brodę od 150 do 250zł, za policzki 150 do 250 zł, a za baczki około 100zł. Możemy zastanawiać się, ile w takim razie kosztuje depilacja laserowa całej twarzy? Jeśli chcemy na ten przykład wydepilować i wąsik, i brodę, i policzki – ta opcja będzie najtańsza.

Depilacja laserowa twarzy

Za depilację laserową twarzy zapłacimy bowiem około 200zł. Należy oczywiście pamiętać, że jeden zabieg nie sprawi, że na stałe pozbędziemy się niechcianego owłosienia. Aby tak było, zabiegi należy kilkakrotnie powtórzyć, koszty więc za depilację laserową twarzy pomnożymy razy ilość zabiegów. Prawdopodobnie, aby na stałe pozbyć się włosków z twarzy będziemy potrzebowali od 4, do 7 zabiegów. Warto jednak zwrócić uwagę na promocje ogłaszane przez salony kosmetyczne – zdarza się, że uda nam się w ten sposób obniżyć koszty za depilację laserową twarzy. Często też wykupując od razu kilka sesji w salonie kosmetycznym, zyskujemy rabat, co pozwoli znacząco obniżyć koszty całości zabiegów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 1 = 2