Zmarszczki pod oczami – przykry problem wielu z nas

Zmarszczki pod oczami są często dotykającym nas problem natury estetycznej. Sprawiają, że nasza twarz wygląda na zmęczoną i starą. U podłoża ich powstawania leżą naturalne procesy starzenia się skóry, a co za tym idzie, problem ten dopadnie każdego z nas. Oczywiście, proces ten możemy opóźnić, ale co warte zaznaczenia nigdy go nie zatrzymamy.

Jak zlikwidować zmarszczki pod oczami? – zabiegi medycyny estetycznej

Usuwanie zmarszczek pod oczami nie jest zadaniem prostym, a znane od pokoleń domowe sposoby rzadko są skuteczne. Na szczęście z pomocą przychodzi nam współczesna medycyny estetyczna. W jej asortymencie możemy znaleźć szereg bezpiecznych i bardzo skutecznych zabiegów pozwalających usunąć między innymi zmarszczki wokół oczu. Spośród nich najbardziej znane są:

pomarszczone oko kobiety

 • Ultraformer III – HIFU
 • laser Palomar Emerge
 • Harmony XL pro NIR
 • Pollogen LEGEND – Surgen oraz Maximus
 • Mobilift M6
 • GeneO+
 • Dermapen 3/Mezopen
 • Peelingi
 • Głowica Hot-Cold

Dowiedz się więcej na temat usuwania zmarszczek pod oczami: https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/zmarszczki-pod-oczami/

Zmarszczki pod oczami? – skorzystaj z zabiegu Ultraformer III

Zabieg Ultraformer III jest nowoczesną metodą kosmetyczną pozwalającą usunąć między innymi zmarszczki mimiczne pod oczami. U podłoża jego działania leży stymulacja naszej skóry do regeneracji. Efekt ten uzyskiwany jest poprzez jej mechaniczną stymulację. Zabieg jest w pełni bezpieczny i bardzo skuteczny.

Likwidacja zmarszczek pod oczami laserem – zabiegi Palomar oraz Harmony

Jak zlikwidować zmarszczki pod oczami? Świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z zabiegów laserowych. Ich cechą charakterystyczną jest wysoka precyzja działania, bardzo duża skuteczność i pełne bezpieczeństwo.

Przeczytaj więcej o nowoczesnych metodach usuwania zmarszczek: http://lifemedica.pl/baza_wiedzy/nowoczesne-metody-usuwanie-zmarszczek-oczami/

Pollogen LEGEND – topowa metoda spod szyldu zmarszczki pod oczami zabiegi

Likwidacja zmarszczek pod oczami z wykorzystaniem urządzenia Pollogen LEGEND jest dziecinnie łatwa – efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. W metodzie wykorzystuje się synergistyczne działania dwóch energii – cieplnej oraz elektrycznej. Bezpośrednio stymulują one skórę do regeneracji i tym samym likwidują zmarszczki.

Zmarszczki mimiczne pod oczami – wskazanie do zabiegu GeneO+ oraz Dermapen 3/Mezopen

Oba zabiegi łączy wspólny mianownik – stymulowane wchłaniane serum regeneracyjnego oraz wysoka skuteczność i pełne bezpieczeństwo. Pierwsze efekty zabiegów widoczne są już po pierwszym wykonanym zabiegu.

Usuwanie zmarszczek pod oczami – zastosuj zabieg Mobilift oraz głowice Hot-Cold

W przypadku obu tych zabiegów skóra naszej twarzy jest masowana. Mechaniczne w metodzie Mobilift lub termicznie za pomocą głowicy Hot-Cold. Bezpośrednim efektem obu zabiegów jest pięknie wyglądająca i zdrowa skóra.

Peelingi – najdelikatniejsza metoda na zmarszczki wokół oczu

Spośród wszystkich metod spod szyldu zmarszczki pod oczami zabiegi, ten jest najdelikatniejszy. W subtelny sposób wyrównuje on powierzchnie skóry, a tym samy niweluje niechciane zmarszczki.

5 komentarzy do “Zmarszczki pod oczami – przykry problem wielu z nas

 • 15 lipca, 2019 o 7:02 pm
  Bezpośredni odnośnik

  A to jest bezpieczne? Bałabym się usuwania zmarszczek laserem przy oczach. Nic nikomu się nie stanie?

  Odpowiedz
  • 23 lipca, 2019 o 11:11 am
   Bezpośredni odnośnik

   No co Ty, przed takim zabiegiem laserowego usuwania zmarszczek dostajesz specjalne ochraniacze na oczy. No przecież nie pozwolili, by na to by ludzie ślepli po zabiegach 😀

   Odpowiedz
 • 19 lipca, 2019 o 9:28 am
  Bezpośredni odnośnik

  Ja uwielbiam domowe sposoby na usuwanie zmarszczek mimicznych, ale poczuwam pewną pokusę, aby spróbować jak jakościowo wypadają te zabiegi. Ktoś się orientuje?

  Odpowiedz
  • 30 lipca, 2019 o 2:37 pm
   Bezpośredni odnośnik

   Moja ciocia korzystała i twarz ma taką gładką, że szok. Żaden krem na zmarszczki pod oczy nie jest tak skuteczny. Zabiegi też nie są drogie – kosztują tyle co kosmetyki z wyższej półki 🙂

   Odpowiedz
 • 21 lipca, 2019 o 8:46 pm
  Bezpośredni odnośnik

  Mi się wydaje to jakoś skrajnie nieopłacalne. Zabieg na usuwanie zmarszczek wokół oczu bez wątpienia jest dużo droższy od kremy czy serum.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 + = 22