Zmarszczki pod oczami – przykry problem wielu z nas

Zmarszczki pod oczami są często dotykającym nas problem natury estetycznej. Sprawiają, że nasza twarz wygląda na zmęczoną i starą. U podłoża ich powstawania leżą naturalne procesy starzenia się skóry, a co za tym idzie, problem ten dopadnie każdego z nas. Oczywiście, proces ten możemy opóźnić, ale co warte zaznaczenia nigdy go nie zatrzymamy.

Jak zlikwidować zmarszczki pod oczami? – zabiegi medycyny estetycznej

Usuwanie zmarszczek pod oczami nie jest zadaniem prostym, a znane od pokoleń domowe sposoby rzadko są skuteczne. Na szczęście z pomocą przychodzi nam współczesna medycyny estetyczna. W jej asortymencie możemy znaleźć szereg bezpiecznych i bardzo skutecznych zabiegów pozwalających usunąć między innymi zmarszczki wokół oczu. Spośród nich najbardziej znane są:

pomarszczone oko kobiety

 • Ultraformer III – HIFU
 • laser Palomar Emerge
 • Harmony XL pro NIR
 • Pollogen LEGEND – Surgen oraz Maximus
 • Mobilift M6
 • GeneO+
 • Dermapen 3/Mezopen
 • Peelingi
 • Głowica Hot-Cold

Dowiedz się więcej na temat usuwania zmarszczek pod oczami: https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/zmarszczki-pod-oczami/

Zmarszczki pod oczami? – skorzystaj z zabiegu Ultraformer III

Zabieg Ultraformer III jest nowoczesną metodą kosmetyczną pozwalającą usunąć między innymi zmarszczki mimiczne pod oczami. U podłoża jego działania leży stymulacja naszej skóry do regeneracji. Efekt ten uzyskiwany jest poprzez jej mechaniczną stymulację. Zabieg jest w pełni bezpieczny i bardzo skuteczny.

Likwidacja zmarszczek pod oczami laserem – zabiegi Palomar oraz Harmony

Jak zlikwidować zmarszczki pod oczami? Świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z zabiegów laserowych. Ich cechą charakterystyczną jest wysoka precyzja działania, bardzo duża skuteczność i pełne bezpieczeństwo.

Przeczytaj więcej o nowoczesnych metodach usuwania zmarszczek: http://lifemedica.pl/baza_wiedzy/nowoczesne-metody-usuwanie-zmarszczek-oczami/

Pollogen LEGEND – topowa metoda spod szyldu zmarszczki pod oczami zabiegi

Likwidacja zmarszczek pod oczami z wykorzystaniem urządzenia Pollogen LEGEND jest dziecinnie łatwa – efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. W metodzie wykorzystuje się synergistyczne działania dwóch energii – cieplnej oraz elektrycznej. Bezpośrednio stymulują one skórę do regeneracji i tym samym likwidują zmarszczki.

Zmarszczki mimiczne pod oczami – wskazanie do zabiegu GeneO+ oraz Dermapen 3/Mezopen

Oba zabiegi łączy wspólny mianownik – stymulowane wchłaniane serum regeneracyjnego oraz wysoka skuteczność i pełne bezpieczeństwo. Pierwsze efekty zabiegów widoczne są już po pierwszym wykonanym zabiegu.

Usuwanie zmarszczek pod oczami – zastosuj zabieg Mobilift oraz głowice Hot-Cold

W przypadku obu tych zabiegów skóra naszej twarzy jest masowana. Mechaniczne w metodzie Mobilift lub termicznie za pomocą głowicy Hot-Cold. Bezpośrednim efektem obu zabiegów jest pięknie wyglądająca i zdrowa skóra.

Peelingi – najdelikatniejsza metoda na zmarszczki wokół oczu

Spośród wszystkich metod spod szyldu zmarszczki pod oczami zabiegi, ten jest najdelikatniejszy. W subtelny sposób wyrównuje on powierzchnie skóry, a tym samy niweluje niechciane zmarszczki.

5 thoughts on “Zmarszczki pod oczami – przykry problem wielu z nas

  1. No co Ty, przed takim zabiegiem laserowego usuwania zmarszczek dostajesz specjalne ochraniacze na oczy. No przecież nie pozwolili, by na to by ludzie ślepli po zabiegach 😀

 1. Ja uwielbiam domowe sposoby na usuwanie zmarszczek mimicznych, ale poczuwam pewną pokusę, aby spróbować jak jakościowo wypadają te zabiegi. Ktoś się orientuje?

  1. Moja ciocia korzystała i twarz ma taką gładką, że szok. Żaden krem na zmarszczki pod oczy nie jest tak skuteczny. Zabiegi też nie są drogie – kosztują tyle co kosmetyki z wyższej półki 🙂

 2. Mi się wydaje to jakoś skrajnie nieopłacalne. Zabieg na usuwanie zmarszczek wokół oczu bez wątpienia jest dużo droższy od kremy czy serum.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 12 = 17