Jak się wydepilować?

Każdy chce wyglądać pięknie – mężczyźni i kobiety. Dla jednej i drugiej strony ważne jest zgrabne, zadbane ciało. Problemem może być występujące na nim owłosienie, które postrzegane jest jak pewnego rodzaju skaza. Jeszcze do niedawna radzono sobie z nim za pomocą zwykłych maszynek, depilatorów, plastrów z woskiem. Pojawienie się depilacji laserowej dało nowe możliwości. Włosy giną w całości. Depilacja laserowa stanie się na przestrzeni lat czymś tak popularnym jak dzisiejsze telefony komórkowe, które jeszcze kilka lat temu posiadały tylko nieliczne osoby.

Ten rodzaj usuwania owłosienia pozwala pozbyć się obowiązku regularnego golenia. Możemy w dowolnym czasie eksponować te części ciała, które do tej pory zakrywaliśmy, ponieważ przykładowo pojawiły się już na nich małe odrastające włoski. Owłosienie nie jest niczym dobrym, chociażby dlatego, że np. włosy pod pachami utrudniają nam utrzymanie higieny. Higiena osobista powinna być niezmiernie ważna dla każdego a depilacja laserowa  pozwoli na pewno nam o nią zadbać w lepszy sposób. Czy akceptujemy czy też nie fakt, iż owłosienie u kobiet, a nawet w dzisiejszych czasach u mężczyzn jest postrzegane negatywnie , musimy zgodzić się z tym, że coraz więcej osób korzysta z depilacji laserowej. Oznacza to zatem, że jest to coś co należy robić, jest to proces nieuchronny. Oczywiście decyzja należy do każdego z nas osobiście, ale udając, że jakiś fakt nie istnieje, nie sprawimy, że przestanie on mieć miejsce. To tak jak z przyszłością, to że nie będziemy o niej myśleć, nie oznacza, że ona nie nadejdzie. A tak jest właśnie z procesem poddawania się depilacji laserowej – więcej w tym temacie tutaj: http://www.zaspa24.pl/vectus-nowoczesna-depilacja-laserowa-w-gdansku/.

Odnosząc się do możliwości usuwania owłosienia, czyli np. maszynek, depilatorów, plastrów z woskiem czy wreszcie depilacji laserowej trzeba zaznaczyć jedną rzecz: tylko depilacja laserowa daje możliwość całkowitego pozbycia się jego. Jest to cecha z którą nie da się konkurować. Inne środki mogą być swego rodzaju alternatywą, chwilową metodą zastępczą, ale nie stałym środkiem.  Może zdarzyć się sytuacja, po depilacji laserowej, że włoski w jakiś częściach ciała zaczną lekko odrastać, jednak wystarczy wykonać  jeden zabieg i włoski zginą. Sytuacja taka może wystąpić, gdyż zależy jaki kolor włosa mamy, wiadomo bowiem, że to od rodzaju a także liczby melaniny w cebulce włosa uzależniona jest jego barwa. Finansowo ta depilacja również nie jest metodą na którą wydamy najwięcej. Proszę bowiem pomyśleć ile kosztują nas plastry z woskiem kupowane kilkanaście bądź kilkadziesiąt razy w roku, wymiany maszynek w dłuższym okresie czasu. Kwestia nad którą również warto się skupić to bezpieczeństwo takiego sposobu pozbywania się owłosienia. Wiele osób może przypuszcza, iż to metoda niebezpieczna chociażby ze względu na drugi człon nazwy tego zabiegu, czyli laserowa. Nie ma nic bardziej mylnego. Jest to metoda całkowicie bezpieczna. Można powiedzieć, że niebezpieczeństwo nazwy jest wprost proporcjonalnie odwrotne do bezpieczeństwa tego zabiegu. Depilacja ta nie byłaby tak popularna na świecie, popularna wśród gwiazd czy też polecana przez dermatologów, kosmetologów jeżeli stanowiłaby jakiekolwiek zagrożenie dla zdrowia człowieka, życia. Podsumowując za depilacją laserową przemawiają same plusy. Jest to metoda: skuteczna, bezpieczna, wcale nie obciążająca nas zbytnio finansowo, możliwa do zrealizowania w coraz większej ilości miejsc – praktycznie w każdym większym mieście, a także w coraz większej ilości małych. Jeżeli zastanawiamy się jaki rodzaj depilacji powinniśmy stosować zdecydujmy się na depilację laserową a nasze ciało, samopoczucie na pewno na tym zyskają. Problem z włoskami zniknie na dobre, a my cały rok będziemy cieszyć się piękną, gładką skórą!


źródło: https://www.youtube.com/watch?v=M9B55Pm3yDk

6 komentarzy do “Jak się wydepilować?

 • 5 maja, 2018 o 5:07 pm
  Bezpośredni odnośnik

  Super metoda, pozbyłem się owłosienia, które było dość uciążliwe bo było go po prostu za dużo. Ale to koniec moich problemów.

  Odpowiedz
 • 10 maja, 2018 o 3:09 pm
  Bezpośredni odnośnik

  Dobra metoda dla zapominalskich, wygodnickich i zabieganych 🙂 wiem co mówię.. sama jestem jedną z tych osób. A teraz nie muszę się martwić o usuwanie zbędnego owłosienia. JAKA TO WYGODA!

  Odpowiedz
 • 18 maja, 2018 o 1:16 pm
  Bezpośredni odnośnik

  świetny artykuł. właściwie to już podjęłam decyzję o metodzie. Teraz tylko znaleźć konkretną klinikę 🙂

  Odpowiedz
 • 20 maja, 2018 o 12:18 pm
  Bezpośredni odnośnik

  Noooo i co najważniejsze, po tej metodzie nie ma uczulenia 🙂 przynajmniej u mnie nie wystąpiło

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 + = 20