Dlaczego warto wybrać depilację laserową?

Każda z kobiet chce wyglądać na jak najbardziej zadbaną, dlatego też przywiązują one zazwyczaj do swojego wyglądu sporo uwagi. Dbają o strój, często nakładają staranny makijaż tak, aby podkreślić swoje atuty oraz chcą zachować nienaganną kondycję. Dlatego często też płeć piękna decyduje się na różnego rodzaju zabiegi, które pozwolą na pozbycie się pewnych mankamentów.

Niektóre z kobiet borykają się z problemem nadmiernego owłosienia czy kompletnie nieestetycznego „wąsika” nad ustami. Warto więc wtedy zadbać o to, aby ten problem zniknął bezpowrotnie i postawić na skuteczne środki, które zlikwidują go na zawsze. Tym rozwiązaniem jest depilacja laserowa, która jest o wiele bardziej skuteczna niż pozostałe metody.

Depilacja laserowa Gdańsk - Laser VectusDepilacja laserowa w Gdańsku: http://clinicacosmetologica.pl/zabieg/laser-depilacyjny-palomar-vectus/

Jakie są główne atuty depilacji laserowej i dlaczego należy rozważyć zdecydowanie się na nią? Przede wszystkim główną zaletą jest indywidualne podejście do klienta, ponieważ poziom zabiegu dobierany jest do potrzeb pacjenta. Jednocześnie depilacja laserowa pozwala na długotrwałe pozbycie się nieatrakcyjnego i zbędnego owłosienia. Należy podkreślić, że ta metoda jest bezpieczna dla naszej skóry i nie powoduje żadnych niechcianych efektów.

Należy podkreślić fakt stosowania bardzo zaawansowanej technologii, która sprawia, że zabieg jest skuteczny i pozwala na pozbycie się niechcianych włosków na zawsze. Metoda została sprawdzona i przebadana, dzięki czemu kobiety, które z niej korzystają mogą być spokojne.

Jedną z największych obaw przed zabiegiem jest lęk przed jego bolesnością, ponieważ usuwanie owłosienia kojarzy się raczej z niezbyt miłymi doświadczeniami. Tutaj jednak należy również być spokojnym, ponieważ depilacja laserowa jest bezbolesnym zabiegiem. Włoski nie są wyrywane, tylko usuwane są dzięki działaniu na nie wysoką temperaturą. Z jednej strony może to również brzmieć przerażająco, ale przy depilacji laserowej stosuje się wysoko rozwinięte techniki chłodzenia ciała, dzięki czemu zabieg nie jest odczuwalny.

Czytaj też w Expressie: Depilacja Laserowa w Gdańsku – opis zabiegu

Pod inną wątpliwość można poddać fakt czy na pewno włoski zostaną skutecznie usunięte. Nikt przecież nie chciałby wyrzucać ciężko zarobionych pieniędzy w błoto. Dlatego bardzo dobrze, że każdy pacjent chce się upewnić, że zabieg na pewno okaże się skuteczny. Seria zabiegów (około 4-6 sesji) pozwala na usunięcie 95% niechcianych włosków na zawsze. Poprzez stosowanie wysoko rozwiniętej technologii, nie jest możliwe, aby większość włosów odrosła. Pozostałe 5% może pojawić się po jakimś czasie od zabiegu, zwłaszcza gdy w organizmie pojawią się pewne nieprawidłowości, np. zostanie zaburzona gospodarka hormonalna. Dlatego też zalecane jest przeprowadzanie jednego zabiegu co kilka lat, aby podtrzymać efekty wcześniejszych działań.

Depilacja laserowa pozwala nie tylko na pozbycie się niechcianego owłosienia, a co za tym często idzie również podniesienie własnej samooceny, ale jednocześnie nie powoduje żadnych efektów ubocznych. Zabieg jest zawsze bezpieczny, niezależnie od tego na jakiej części ciała jest przeprowadzany. Jednocześnie nie zajmuje on zbyt dużo czasu – dla przykładu depilacja jednej pachy to tylko minuta. Podsumowując, depilacja laserowa jest na pewno dobrym sposobem na pozbycie się nadmiernego owłosienia oraz podniesienia samooceny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

71 − 63 =