Depilacja laserem w Gdyni: dlaczego Vectus jest najlepszy?

Wygląd ma dla wielu ludzi bardzo ważne znaczenie. Nie ma się co dziwić. Dzisiaj na każdym kroku widzimy pięknych, młodych ludzi którzy patrzą na nas z ekranu komputera, telewizora, czy też z banerów reklamowych. Marzenia o gładkim ciele nie opuszczają zarówno kobiet, jak i mężczyzn, a nadmiar owłosienia bardzo często jest przeszkodą, którą trudno pokonać. Jak trwale pozbyć się niechcianych włosków i zyskać gładkie, piękne ciało?

Różne sposoby depilacji a depilacja laserowa Vectus

Depilacja jest to czynność, która wykonywana jest od bardzo dawna. Mnóstwo ludzi kiedyś, a dzisiaj jeszcze więcej dokonuje depilacji. Robią to zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Depilacja sprawia, że ciało człowieka może wyglądać bardziej okazale. Ludzie depilują sobie różne części ciała. Najczęściej są to nogi, pachy, plecy, brzuch, klatka piersiowa, wąsik, okolice intymne. Zarówno kobiety, jak i męzczyźni, chcą pozbyć się niechcianych włosków na zawsze – a to jest możliwe tylko dzięki zastosowaniu lasera. Zazwyczaj wiąże się to z bólem i dyskomfortem, jednak w przypadku urządzenia Vectus jest zupełnie inaczej. to prawdziwa innowacja w dziedzinie trwałego usuwania zbędnego owłosienia!

Metody stosowane powszechnie przez ludzi i znane od bardzo dawna umożliwiają pozbycie się włosów na chwilę. Jest ich całkiem sporo. Oto kilka z nich:

  • wosk na ciepło lub na zimno,
  • depilator elektryczny,
  • maszynka do golenia,
  •  kremy do depilacji.

Metody tradycyjne mają to do siebie, że są skuteczne, jednak muszą być cyklicznie powtarzane. Jeżeli zaniedbamy powtarzanie depilacji, wtedy włosy na nowo się pojawią. Jest to wielki szkopuł tych metod, że nie dają gwarancji, że włosy nie będą odrastały powtórnie.

Więcej o tej metodzie depilacji przeczytasz tutaj: https://www.ckm.pl/active/depilacja-laserowa-vectus-gdynia,20979,1,a.html

Nowoczesna metoda depilacji – depilacja laserowa Vectus

Laserowe usuwanie owłosienia jest metodą bardzo bezpieczną, nie wiąże się z żadnym zagrożeniem dla zdrowia człowieka. Można poddać się zabiegowi bez obaw. Jedynie warto pamiętać, że depilacja laserowa powinna być wykonywana na zdrowej skórze. Dodatkowo jakiś czas przed zabiegiem nie należy się opalać, stosować leków światłouczulających oraz nie należy stosować samoopalaczy.

Jednym z miejsc, gdzie można poddać się zabiegowi, jest salon kosmetologiczny w Gdyni. Wystarczy zapisać się na niego, by zyskać gładkie ciało i twarz bez włosów!

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 64 94
https://vectusgdynia.pl

Depilacja laserowa Vectus

Jak przebiega depilacja Laserem Vectus w Gdyni?

Zabieg trwa dosyć krótko, nie jest bolesny. Pacjent jeżeli jest bardzo wrażliwy może zastosować jakiś krem, który złagodzi ewentualny bardzo drobny dyskomfort. Laserowe usuwanie owłosienia opiera się na działaniu lasera Vectus, który dzięki swojej energii niszczy cebulki włosów, które po zabiegach nie będą odrastały. Ważny jest fakt, że zabiegów powinno by kilka. Włosy znajdują się w różnej fazie wzrostu, dlatego należy powtarzać zabieg w odstępie kilku tygodni. Da to gwarancję, że włosy w przyszłości przestaną odrastać i pozbędziemy się nieprzyjemnej konieczności dokonywania depilacji.

Depilacja laserowa jest polecana zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Każdy kto chce mieć spokój z odrastającymi włosami, których nie chce powinien skorzystać z depilacji laserem. Metoda jest tak skuteczna, że nikt nie pożałuje skorzystania z niej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 2 = 3